Serial cyklistických akci nového typu: 8.5.2014 Tuchoměřice -Libušín ; 21.6.2014 Nové Strašecí - Křivoklát ; 14.9.2014 Hostivice - Krivoklatske okruhy více ZDE

18. 12. 2013

Petra Hurtová: Kalendář je na světě...

Zdravím všechny :)
Jak se daří v předvánočním shonu? Doufám ,že dobrý :) No chci se pochlubit , už je oficielně na světě :) Stojí 350,- korun a je moc krásný :)
Ano mluvím o kalendáři , který jsem nafotila a s pomocí Ano Ano, se budu snažit si jím vydělat na silniční speciál a sezónu 2014. 

zde na tomto odkazu je možnost si objednat kalendář , s žádostí věnování a nebo jen podpisu jak jen si budete přát :) Tato Edice je však omezena pokud si kalendář nezakoupíte už nebudete mít tu možnost mě takto spatřit myslím v ,,kalendářové,, verzi :) Do konce ledna  běží v rámci prodeje ještě jedna akce a to ta, že z každého prodaného kalendáře přes internetoví portál jde 50,- pro Ano Ano :) tak proč neudělat radost zároveň více lidem :)  


                                            Nikolka Murková   http://www.invarena.cz/?p=456


 Aukce :  prodalo se 6 obrazů 7 jich stále čeká na majitele... Chystá se veřejná internetová dražba....Tak , to by bylo prozatím vše... Užívejte si krásného předvánočního času vaše Petra 


Pokud Vám níže uvedený formulář pro objenání kalendáře nefunguje kontaktujte nás emailem ne kontakt.ano@live.it

Žádné komentáře: