Serial cyklistických akci nového typu: 8.5.2014 Tuchoměřice -Libušín ; 21.6.2014 Nové Strašecí - Křivoklát ; 14.9.2014 Hostivice - Krivoklatske okruhy více ZDE

2. 6. 2014

Děti dětem 2014 - Indiánský den

Akcí Děti dětem se nám podařilo, slavnostně zakončit třetí školní rok s projektem Sen a druhý rok s projektem Sport pomáhá.

Indiánského dne se zúčastnily nejen děti z dětských domovů a pěstounských rodin, kteří jsou zapojeny do projektů, ale i děti ze Základní a mateřské školy Chrášťany, z basketbalového klubu BA Sparta Praha, děti našich sponzorů a ostatní děti i dospělí, kteří chtěli strávit příjemný den.Všechny děti se zapojily do Indiánských her, ti nejúspěšnější získaly medaile a všichni krásný indiánský diplom a sladkou odměnu.

Bylo předáno 12 dětských Snů, 5 sportovních potřeb v rámci Sport pomáhá a 12 šeků dětským sportovcům na letní sportovní soustředění se svými sportovními kluby, které budou zaplaceny z výtěžku akce "Výběh na Sněžku".

Součástí akce byl i prodej výrobků dětí z dětských domovů, ve kterém bylo vybráno 7.250 Kč.

Probíhala dražba dětských obrazů namalovaná v rámci Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu, ve které se vydražilo 2.950 Kč.

Pořádala se soutěž o ceny, v rámci které bylo pro děti nastřádáno 5.160 Kč.

Celkový výtěžek 15.360 Kč bude použit na zaplacení týdenního letního sportovního pobytu pro 23 dětí z Dětského domova Unhošť v Koutech u Ledče nad Sázavou.

Děkujeme všem našim sponzorům za podporu projektů a tím i dětí, kteří naši pomoc potřebují.
Ludmila Zachová

Žádné komentáře: